Trening Asertywności

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: styczeń 2019

NABÓR TRWA: ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Tematyka: Rozpoznawanie i uczenie się zachowań interpersonalnych wyrażających uczucia , postawy , życzenia , opinie lub prawa osoby w sposób stanowczy, bezpośredni i uczciwy respektując uczucia, prawa i opinie innych.

Terminy spotkań zostaną podane pod koniec października 2018 r.

Asertywność to nie tylko odmawianie to również sztuka stanowienia granic oraz nie naruszanie granic innych. Asertywność to decyzja na wyjście z uległości oraz rezygnacja z agresji na rzecz zachowań gdzie podstawą jest poszanowanie siebie i innych.

Trening asertywności nie jest terapią , to uczenie się nowych zachowań bez wnikania w ich źródła i przyczyny. Adresowany jest do osób po terapii oraz tych, które chcą poprawić jakość swoich relacji interpersonalnych.

Planujemy 3 zimowe spotkania weekendowe ( sobota i niedziela)  w godz 9.00 do 19.00, łącznie 60 godzin zegarowych pracy.

Spotkanie poprowadzi  Teresa Adamczyk – psycholog kliniczny, psychoterapeuta w trakcie certyfikatu psychoterapeuty, trener asertywności.

Łączny koszt: 700 zł (234 zł za weekend, materiały)

Zadatek  100 zł płatny po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia  przez Ośrodek . Pozostała należność płatna przed pierwszym spotkaniem grupy.
Wpłaty dokonujemy na nr konta: 50 1020 2313 0000 3302 0185 7267 z dopiskiem: asertywność/ 2019

Zapisy i informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie  lub mailowo kontakt@osrodek-brynow.pl

Prosimy podawać następujące dane:

  • imię,nazwisko
  • adres,
  • telefon i mail kontaktowy
  • data i miejsce urodzenia (do zaświadczenia)